• Meksykańska 6 lok. 102 Warszawa Polska
  • +48 22 378 48 91
  • +48 22 409 91 451
  • inphotech@inphotech.pl
InPhoTech: Kariera
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy nowych pracowników!

Jesteśmy firmą badawczo-rozwojową i działamy w obszarze zaawansowanych technologii. Szukamy osób zainteresowanych pracą

na styku nauki i biznesu.

Masz wykształcenie techniczne, ale sporządzanie raportów nie jest szczytem Twoich marzeń

Jeśli od teorii zdecydowanie bardziej wolisz praktykę, chcesz brać aktywny udział w procesie transferu polskiej technologii do przemysłu i jednocześnie rozwijać swoje umiejętności to wybierz jedną z wymienionych poniżej ofert pracy, skompletuj wymagane dokumenty i prześlij je do nas:

Inżynier innowacji
Inżynier obróbki ds. prototypów
Specjalista ds. technologii światłowodów
Technik laborant

Skończyłeś studia ścisłe lub techniczne, ale nie wiążesz swojej przyszłości z pracą w laboratorium?

Jeśli masz szeroki zakres zainteresowań, chciałbyś pracować w firmie technologicznej, ale stanowisko inżyniera czy naukowca to chyba jednak nie ‘to’ i… chciałbyś spróbować ‘czegoś innego’ - koniecznie zapoznaj się z naszymi ofertami:

Specjalista ds. własności przemysłowej
Specjalista ds. IT

Co zrobić, żeby otrzymać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną?

Samo CV nie wystarczy…

W każdej naszej ofercie pracy umieściliśmy przewidziany dla danego stanowiska: zakres odpowiedzialności, stawiane przed kandydatem wymagania, a także spis dokumentów, które należy do nas dostarczyć, aby rozpocząć proces rekrutacyjny. Przesłanie pojedynczych dokumentów – np. samego CV – na pewno nie będzie skutkowało zaproszeniem na rozmowę.

Komplet wymaganych dokumentów należy przesłać na adres mailowy: jobs@inphotech.pl. Na ten sam adres prosimy kierować wszystkie pytania dotyczące procesu rekrutacyjnego.

Kogo zatrudniamy?

Ze względu na specyficzny charakter naszej działalności zatrudniamy, przede wszystkim, osoby posiadające wykształcenie techniczne i ścisłe. Ale nie tylko… Wiele zależy od rodzaju stanowiska oraz wiedzy i umiejętności kandydata. Nie mamy limitu wieku i zdecydowanie stawiamy na osoby otwarte i zaangażowane, które pomogą w realizacji ambitnych celów firmy, ale również same na tym skorzystają.

Praktyki i staże w InPhoTechu?

Mamy także propozycję na studentów oraz absolwentów , którzy nie są jeszcze gotowi do podjęcia samodzielnej pracy. Praktyki i staże w naszej firmie to przede wszystkim możliwość obcowania z wdrażaniem nowoczesnych technologii, sporo nauki ale i pole do popisu dla młodych osób myślących poważnie o swojej karierze zawodowej

Studentów i absolwentów techników i różnego rodzaju uczelni zajmujących się przede wszystkim: fotoniką, optoelektroniką, telekomunikacją oraz technologiami światłowodowymi zachęcamy do aplikowania na stanowisko:

Praktykant/stażysta na stanowisku badawczym
Rozwój kadr sektora kosmicznego

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu mailowego z jobs@inphotech.pl.